Žebříček · okres Kolín · 2025/26
Mateřské školy podle podmínek výuky – okres Kolín
Skóre podmínek 0–100: kvalifikovaní učitelé (35 %), velikost tříd (25 %), děti na učitele (25 %) a naplněnost kapacity (15 %), percentil mezi mateřskými školami. Měří podmínky výuky, ne její kvalitu – výsledky žáků mateřských a základních škol se nezveřejňují. Školy s příliš nejistým skóre neřadíme.
| Škola | Skóre podmínek | Pásmo | Kvalifikovaní učitelé | Dětí na třídu | Dětí na učitele | Naplněnost |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Mateřská škola Ohaře 30 dětí · 281 30 Ohaře | 10099–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 7,5lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 1 Mateřská škola Sluníčko Dobřichov 25 dětí · 289 11 Dobřichov | 100100–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 12,5lepší než 94 % | 6,3lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 3 Emilia - Mateřská škola s.r.o. 20 dětí · 280 02 Kolín | 9477–100 | špička | 100 %lepší než 66 % | 20,0lepší než 51 % | 6,7lepší než 92 % | 100 %lepší než 96 % |
| 4 Mateřská škola Ratboř 34 dětí · 281 41 Ratboř | 8773–97 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 17,0lepší než 79 % | 8,5lepší než 78 % | 81 %lepší než 43 % |
| 4 Mateřská škola Tři Dvory 38 dětí · 280 02 Tři Dvory | 8770–98 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 19,0lepší než 62 % | 8,7lepší než 75 % | 90 %lepší než 72 % |
| 6 Mateřská škola Třebovle 16 dětí · 281 63 Třebovle | 8674–96 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 16,0lepší než 84 % | 8,0lepší než 92 % | 57 %lepší než 6 % |
| 7 Dvouletá katolická střední škola a mateřská škola 30 dětí · 280 02 Kolín | 7967–88 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 15,0lepší než 94 % | 12,0lepší než 8 % | 100 %lepší než 96 % |
| 8 Mateřská škola Český Brod, Kollárova 71 82 dětí · 282 01 Český Brod | 7557–89 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 20,5lepší než 45 % | 9,7lepší než 53 % | 98 %lepší než 89 % |
| 9 Základní škola a Mateřská škola Krakovany 55 dětí · 281 27 Krakovany | 7454–88 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 18,3lepší než 68 % | 9,3lepší než 63 % | 75 %lepší než 29 % |
| 10 Mateřská škola POHÁDKA Kolín V. 165 dětí · 280 02 Kolín | 7359–84 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 20,6lepší než 44 % | 9,7lepší než 53 % | 95 %lepší než 83 % |
| 11 Mateřská škola Kolín II., Bachmačská 710 124 dětí · 280 02 Kolín | 7155–84 | nadprůměr | 100 %lepší než 66 % | 20,7lepší než 44 % | 9,6lepší než 55 % | 92 %lepší než 75 % |
| 12 Mateřská škola Tuklaty 43 dětí · 250 82 Tuklaty | 6739–88 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,5lepší než 34 % | 9,4lepší než 61 % | 90 %lepší než 69 % |
| 13 Mateřská škola Hradešín 33 dětí · 282 01 Hradešín | 6539–85 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 16,5lepší než 82 % | 11,0lepší než 22 % | 83 %lepší než 47 % |
| 14 Mateřská škola Jestřabí Lhota 42 dětí · 280 02 Jestřabí Lhota | 6436–85 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,0lepší než 40 % | 10,5lepší než 33 % | 100 %lepší než 96 % |
| 15 Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Poříčany 58 dětí · 289 14 Poříčany | 6137–81 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 19,3lepší než 59 % | 9,7lepší než 54 % | 72 %lepší než 20 % |
| 16 Mateřská škola Český Brod - Liblice 36 dětí · 282 01 Český Brod | 6034–81 | průměr | 71 %lepší než 7 % | 18,0lepší než 71 % | 8,5lepší než 77 % | 100 %lepší než 96 % |
| 17 Mateřská škola Chrášťany 32 dětí · 282 01 Chrášťany | 5934–80 | průměr | 75 %lepší než 9 % | 16,0lepší než 84 % | 8,0lepší než 92 % | 80 %lepší než 40 % |
| 18 Mateřská škola Kolín II., Masarykova 891 173 dětí · 280 02 Kolín | 5844–72 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,6lepší než 33 % | 9,1lepší než 67 % | 78 %lepší než 35 % |
| 19 Základní škola a Mateřská škola Červené Pečky 85 dětí · 281 21 Červené Pečky | 4629–63 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,3lepší než 36 % | 12,1lepší než 7 % | 100 %lepší než 96 % |
| 20 Mateřská škola Plaňany 64 dětí · 281 04 Plaňany | 4418–68 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 21,3lepší než 36 % | 10,7lepší než 29 % | 84 %lepší než 53 % |
| 21 Základní škola a Mateřská škola Žehuň 49 dětí · 289 05 Žehuň | 3918–60 | průměr | 57 %lepší než 4 % | 16,3lepší než 82 % | 8,7lepší než 75 % | 75 %lepší než 29 % |
| 22 Mateřská škola Kolín II., Kmochova 335 66 dětí · 280 02 Kolín | 3814–61 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 87 %lepší než 61 % |
| 23 Mateřská škola Kouřim 94 dětí · 281 61 Kouřim | 3016–42 | průměr | 100 %lepší než 66 % | 23,5lepší než 14 % | 11,8lepší než 10 % | 94 %lepší než 81 % |
| 24 Mateřská škola Týnec nad Labem 66 dětí · 281 26 Týnec nad Labem | 2910–53 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 22,0lepší než 28 % | 11,0lepší než 22 % | 79 %lepší než 36 % |
| 25 Mateřská škola Kolín IV. 187 dětí · 280 02 Kolín | 2714–41 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 23,4lepší než 15 % | 11,1lepší než 19 % | 87 %lepší než 60 % |
| 26 Mateřská škola Tuchoraz 49 dětí · 282 01 Tuchoraz | 2613–40 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,5lepší než 7 % | 12,3lepší než 6 % | 98 %lepší než 90 % |
| 27 Mateřská škola Klubíčko s.r.o. 25 dětí · 280 02 Kolín | 2512–41 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 12,5lepší než 5 % | 100 %lepší než 96 % |
| 28 Mateřská škola MAŠINKA Pečky 168 dětí · 289 11 Pečky | 2213–34 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,0lepší než 10 % | 11,9lepší než 9 % | 90 %lepší než 70 % |
| 29 Mateřská škola Břežany II. 54 dětí · 282 01 Břežany II | 1814–23 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 27,0lepší než 1 % | 13,5lepší než 2 % | 96 %lepší než 87 % |
| 30 Mateřská škola Cerhenice 73 dětí · 281 02 Cerhenice | 159–29 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 24,3lepší než 8 % | 12,2lepší než 6 % | 87 %lepší než 61 % |
| 31 Mateřská škola Velim 100 dětí · 281 01 Velim | 1410–21 | podprůměr | 100 %lepší než 66 % | 25,0lepší než 5 % | 14,3lepší než 1 % | 89 %lepší než 69 % |
| 32 Mateřská škola Zásmuky 95 dětí · 281 44 Zásmuky | 50–26 | slabší | 95 %lepší než 28 % | 23,8lepší než 13 % | 11,3lepší než 17 % | 85 %lepší než 54 % |
| 33 Mateřská škola Kolín II., Bezručova 801 234 dětí · 280 02 Kolín | 41–8 | slabší | 95 %lepší než 28 % | 23,4lepší než 15 % | 11,1lepší než 19 % | 80 %lepší než 39 % |
| 34 Základní škola a Mateřská škola Tatce 47 dětí · 289 11 Tatce | 20–11 | slabší | 75 %lepší než 9 % | 23,5lepší než 14 % | 11,8lepší než 10 % | 94 %lepší než 81 % |
| 34 Mateřská škola Doubravka 77 dětí · 282 01 Doubravčice | 20–8 | slabší | 83 %lepší než 15 % | 25,7lepší než 3 % | 12,8lepší než 3 % | 100 %lepší než 96 % |
| 34 Mateřská škola Tismice 50 dětí · 282 01 Tismice | 20–8 | slabší | 75 %lepší než 9 % | 25,0lepší než 5 % | 12,5lepší než 5 % | 100 %lepší než 96 % |
Zdroj: MŠMT – výkonové výkazy škol (stav k 30. září, školní rok 2025/26) a rejstřík škol; výpočet Školní radar.