Žebříček · celé Česko · 2025/26
Základní školy jen s 1. stupněm podle podmínek výuky v Česku
Skóre podmínek 0–100: kvalifikovaní učitelé (35 %), velikost tříd (25 %), žáci na učitele (25 %) a naplněnost kapacity (15 %), percentil mezi základními školami jen s 1. stupněm. Měří podmínky výuky, ne její kvalitu – výsledky žáků mateřských a základních škol se nezveřejňují. Školy s příliš nejistým skóre neřadíme.
| Škola | Skóre podmínek | Pásmo | Kvalifikovaní učitelé | Žáků na třídu | Žáků na učitele | Naplněnost |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Praha 10 93 žáků · 101 00 Praha 10 | 100100–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,3lepší než 68 % | 6,7lepší než 90 % | 89 %lepší než 89 % |
| 1 Základní škola a mateřská škola Stolany 25 žáků · 538 03 Stolany | 10099–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,5lepší než 68 % | 8,3lepší než 78 % | 93 %lepší než 94 % |
| 1 Montessori základní škola a mateřská škola ELIPSA 12 žáků · 360 07 Karlovy Vary | 10098–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 6,0lepší než 90 % | 75 %lepší než 67 % |
| 1 Základní škola a Mateřská škola Oudoleň 25 žáků · 582 24 Oudoleň | 10098–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,3lepší než 68 % | 7,4lepší než 90 % | 71 %lepší než 60 % |
| 1 AMA SCHOOL - základní škola a mateřská škola montessori 83 žáků · 434 01 Most | 10099–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,9lepší než 68 % | 7,2lepší než 90 % | 69 %lepší než 57 % |
| 1 Základní škola a Mateřská škola Zubří 24 žáků · 592 31 Zubří | 10097–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 8,0lepší než 90 % | 69 %lepší než 56 % |
| 1 Základní škola a Mateřská škola Kostelany 28 žáků · 767 01 Kostelany | 10089–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 14,0lepší než 68 % | 8,2lepší než 79 % | 80 %lepší než 75 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Lužnice 28 žáků · 379 01 Lužnice | 9990–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 14,0lepší než 68 % | 9,3lepší než 67 % | 93 %lepší než 95 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola, Lípa nad Orlicí 34 žáků · 517 21 Lípa nad Orlicí | 9998–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,3lepší než 68 % | 9,4lepší než 66 % | 94 %lepší než 96 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Kosoř 32 žáků · 252 26 Kosoř | 9997–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,7lepší než 68 % | 8,0lepší než 90 % | 67 %lepší než 53 % |
| 8 ZŠ s p. j. v. a MŠ - Przedszkole 20 žáků · 739 81 Milíkov | 9998–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 6,5lepší než 90 % | 67 %lepší než 53 % |
| 8 Základní škola a Lesní mateřská škola Jurta 64 žáků · 405 02 Děčín | 9998–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,1lepší než 68 % | 7,1lepší než 90 % | 65 %lepší než 52 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Tavíkovice 19 žáků · 671 40 Tavíkovice | 9995–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,5lepší než 68 % | 7,6lepší než 90 % | 63 %lepší než 48 % |
| 8 Základní škola a mateřská škola Kamenná 19 žáků · 789 74 Kamenná | 9996–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,5lepší než 68 % | 7,3lepší než 90 % | 63 %lepší než 48 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice 19 žáků · 569 82 Pustá Kamenice | 9997–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,5lepší než 68 % | 7,2lepší než 90 % | 63 %lepší než 48 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice 15 žáků · 285 23 Vlastějovice | 9980–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 15,0lepší než 68 % | 9,4lepší než 67 % | 88 %lepší než 87 % |
| 8 Montessori Zlín - základní škola a mateřská škola Motýlek 61 žáků · 760 01 Zlín | 9997–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,2lepší než 68 % | 9,8lepší než 62 % | 94 %lepší než 95 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Police 22 žáků · 756 44 Police | 9989–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,0lepší než 68 % | 8,8lepší než 73 % | 79 %lepší než 73 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Stružinec 17 žáků · 512 51 Stružinec | 9994–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,5lepší než 68 % | 7,4lepší než 90 % | 61 %lepší než 44 % |
| 8 Základní škola a Mateřská škola Holčovice 60 žáků · 793 71 Holčovice | 9995–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,6lepší než 68 % | 7,9lepší než 90 % | 60 %lepší než 42 % |
| 8 Základní škola Erazim 2 15 žáků · 400 01 Ústí nad Labem | 9995–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,5lepší než 68 % | 2,1lepší než 90 % | 60 %lepší než 42 % |
| 8 Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína 26 žáků · 755 01 Lhota u Vsetína | 9990–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,0lepší než 68 % | 8,6lepší než 76 % | 74 %lepší než 65 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola, Vernéřovice 22 žáků · 549 82 Vernéřovice | 9889–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,0lepší než 68 % | 8,5lepší než 76 % | 73 %lepší než 63 % |
| 23 Základní škola a mateřská škola, Němčičky 29 žáků · 691 07 Němčičky | 9890–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,7lepší než 68 % | 8,5lepší než 77 % | 73 %lepší než 62 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Malečov 39 žáků · 403 27 Malečov | 9893–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,0lepší než 68 % | 9,1lepší než 70 % | 78 %lepší než 72 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Březůvky 20 žáků · 763 45 Březůvky | 9893–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 7,4lepší než 90 % | 57 %lepší než 38 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Synkov - Slemeno 16 žáků · 516 01 Synkov-Slemeno | 9893–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,0lepší než 68 % | 6,6lepší než 90 % | 57 %lepší než 38 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Chotěbuz 34 žáků · 735 61 Chotěbuz | 9891–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,3lepší než 68 % | 9,7lepší než 63 % | 85 %lepší než 83 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Budíškovice 28 žáků · 380 01 Budíškovice | 9892–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,3lepší než 68 % | 8,0lepší než 90 % | 56 %lepší než 37 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Vysoká Pec 15 žáků · 431 59 Vysoká Pec | 9876–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 15,0lepší než 68 % | 10,0lepší než 60 % | 88 %lepší než 87 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Služovice 22 žáků · 747 28 Služovice | 9893–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,3lepší než 68 % | 7,3lepší než 90 % | 55 %lepší než 36 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Rosovice 30 žáků · 262 11 Rosovice | 9890–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 8,2lepší než 79 % | 67 %lepší než 53 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo 24 žáků · 438 01 Nové Sedlo | 9891–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,0lepší než 68 % | 8,0lepší než 90 % | 53 %lepší než 34 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola, Bílý Újezd 36 žáků · 518 01 Bílý Újezd | 9890–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 10,3lepší než 56 % | 90 %lepší než 90 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Hrabenov 31 žáků · 789 63 Ruda nad Moravou | 9892–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,3lepší než 68 % | 7,8lepší než 90 % | 52 %lepší než 31 % |
| 23 Základní škola a Mateřská škola Zeměchy 47 žáků · 440 01 Jimlín | 9890–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,8lepší než 68 % | 8,2lepší než 80 % | 63 %lepší než 47 % |
| 23 ZŠ a MŠ s p. j. v. 36 žáků · 735 43 Albrechtice | 9889–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 9,0lepší než 72 % | 72 %lepší než 61 % |
| 38 Základní škola a mateřská škola Domaželice 45 žáků · 751 15 Domaželice | 9791–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,3lepší než 68 % | 9,3lepší než 68 % | 75 %lepší než 67 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Osvračín 20 žáků · 345 61 Osvračín | 9792–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 6,7lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Mošnov 23 žáků · 742 51 Mošnov | 9793–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,7lepší než 68 % | 5,9lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Domoušice 10 žáků · 439 68 Domoušice | 9790–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 6,3lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Lodhéřov 13 žáků · 378 26 Lodhéřov | 9787–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,0lepší než 68 % | 7,7lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Křižánky 13 žáků · 592 02 Křižánky | 9791–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,0lepší než 68 % | 6,5lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola Police 25 žáků · 675 34 Police | 9790–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,3lepší než 68 % | 7,9lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola a lesní mateřská škola Bystrouška 23 žáků · 789 85 Pavlov | 9790–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,5lepší než 68 % | 7,7lepší než 90 % | 50 %lepší než 28 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá 15 žáků · 473 01 Okrouhlá | 9773–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 15,0lepší než 68 % | 9,4lepší než 67 % | 75 %lepší než 67 % |
| 38 Základní škola Liška s.r.o. 39 žáků · 616 00 Brno | 9793–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 5,6lepší než 68 % | 7,1lepší než 90 % | 49 %lepší než 27 % |
| 38 Mateřská škola a Základní škola Na cestě, s.r.o. 29 žáků · 530 02 Pardubice | 9793–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,7lepší než 68 % | 5,8lepší než 90 % | 48 %lepší než 26 % |
| 38 Základní škola Pura Vida 41 žáků · 679 21 Žernovník | 9791–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 5,9lepší než 68 % | 7,5lepší než 90 % | 48 %lepší než 26 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola, Rybníky 41 žáků · 672 01 Rybníky | 9777–100 | špička | 96 %lepší než 59 % | 10,3lepší než 68 % | 7,0lepší než 90 % | 82 %lepší než 78 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Bitozeves 43 žáků · 440 01 Bitozeves | 9788–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,8lepší než 68 % | 9,2lepší než 70 % | 72 %lepší než 60 % |
| 38 Základní škola a Mateřská škola Vítonice 31 žáků · 768 61 Vítonice | 9786–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,3lepší než 68 % | 10,3lepší než 55 % | 86 %lepší než 84 % |
| 53 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA PRŽNO, OKRES FRÝDEK-MÍSTEK 58 žáků · 739 11 Pržno | 9689–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,6lepší než 68 % | 9,7lepší než 63 % | 77 %lepší než 71 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola Kujavy 24 žáků · 742 45 Kujavy | 9687–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 8,0lepší než 90 % | 48 %lepší než 25 % |
| 53 Základní škola a mateřská škola Ivaň 39 žáků · 691 23 Ivaň | 9687–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,0lepší než 68 % | 9,8lepší než 62 % | 78 %lepší než 72 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola Maletín 21 žáků · 789 01 Maletín | 9692–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,5lepší než 68 % | 6,3lepší než 90 % | 48 %lepší než 25 % |
| 53 Základní škola a mateřská škola Lipová 19 žáků · 798 45 Lipová | 9689–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,5lepší než 68 % | 7,3lepší než 90 % | 48 %lepší než 25 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola Rožná 44 žáků · 592 52 Rožná | 9688–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,0lepší než 68 % | 9,4lepší než 67 % | 73 %lepší než 63 % |
| 53 Základní škola NEMO NEXT s.r.o. 30 žáků · 251 01 Říčany | 9692–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 3,8lepší než 90 % | 47 %lepší než 24 % |
| 53 Základní škola a mateřská škola Lipová 14 žáků · 350 02 Lipová | 9690–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,0lepší než 68 % | 7,0lepší než 90 % | 47 %lepší než 24 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola Krásný Les 7 žáků · 464 01 Krásný Les | 9687–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,0lepší než 68 % | 3,5lepší než 90 % | 47 %lepší než 24 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola Dvory 27 žáků · 288 02 Dvory | 9686–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,5lepší než 68 % | 9,0lepší než 72 % | 68 %lepší než 55 % |
| 53 Školy HLÁSEK - základní škola a mateřská škola, s.r.o. 75 žáků · 267 18 Hlásná Třebaň | 9678–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 15,0lepší než 68 % | 10,0lepší než 60 % | 79 %lepší než 73 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola Dolní Radechová 33 žáků · 549 11 Dolní Radechová | 9692–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,0lepší než 68 % | 6,6lepší než 90 % | 46 %lepší než 22 % |
| 53 Základní škola a Mateřská škola, Chrastava 27 žáků · 463 31 Chrastava | 9684–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,5lepší než 68 % | 10,4lepší než 54 % | 84 %lepší než 82 % |
| 53 Základní škola a mateřská škola Rovná 16 žáků · 356 01 Rovná | 9671–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 16,0lepší než 28 % | 8,0lepší než 90 % | 89 %lepší než 89 % |
| 53 Základní škola Rozseč nad Kunštátem 41 žáků · 679 73 Rozseč nad Kunštátem | 9686–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,7lepší než 68 % | 10,3lepší než 57 % | 82 %lepší než 78 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Řehlovice 27 žáků · 403 13 Řehlovice | 9591–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,0lepší než 68 % | 6,8lepší než 90 % | 45 %lepší než 21 % |
| 68 Základní škola Pavlínov okres Žďár nad Sázavou 18 žáků · 594 01 Pavlínov | 9588–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,0lepší než 68 % | 7,4lepší než 90 % | 45 %lepší než 21 % |
| 68 Základní škola a Mateřská škola Životice u Nového Jičína 18 žáků · 742 72 Životice u Nového Jičína | 9590–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 9,0lepší než 68 % | 6,0lepší než 90 % | 45 %lepší než 21 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Sobůlky 38 žáků · 697 01 Sobůlky | 9587–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,7lepší než 68 % | 8,7lepší než 74 % | 63 %lepší než 48 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Pavlov 30 žáků · 588 33 Pavlov | 9574–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 15,0lepší než 68 % | 10,3lepší než 55 % | 83 %lepší než 80 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace 15 žáků · 588 52 Horní Dubenky | 9590–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,5lepší než 68 % | 6,8lepší než 90 % | 44 %lepší než 21 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Přepychy 36 žáků · 517 32 Přepychy | 9585–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 10,1lepší než 58 % | 80 %lepší než 75 % |
| 68 Základní škola a Mateřská škola Bujanov 22 žáků · 382 41 Bujanov | 9587–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,3lepší než 68 % | 7,7lepší než 90 % | 44 %lepší než 20 % |
| 68 Mateřská škola a Základní škola Klíček 53 žáků · 794 01 Krnov | 9587–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 4,4lepší než 68 % | 8,2lepší než 80 % | 56 %lepší než 37 % |
| 68 Základní škola a Mateřská škola Prace 57 žáků · 664 58 Prace | 9588–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,4lepší než 68 % | 9,1lepší než 70 % | 66 %lepší než 53 % |
| 68 Základní škola a Mateřská škola Sulejovice 43 žáků · 411 11 Sulejovice | 9586–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,8lepší než 68 % | 9,5lepší než 66 % | 72 %lepší než 60 % |
| 68 Základní škola Brumov 15 žáků · 679 23 Brumov | 9586–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 7,5lepší než 68 % | 7,5lepší než 90 % | 43 %lepší než 19 % |
| 68 Základní škola a Mateřská škola Křižanovice 32 žáků · 685 01 Křižanovice | 9591–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,7lepší než 68 % | 6,7lepší než 90 % | 43 %lepší než 19 % |
| 68 Základní škola a mateřská škola Olešná 40 žáků · 393 01 Olešná | 9586–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,3lepší než 68 % | 9,2lepší než 69 % | 67 %lepší než 53 % |
| 68 Základní škola a Mateřská škola Hostašovice 44 žáků · 741 01 Hostašovice | 9586–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,0lepší než 68 % | 8,1lepší než 80 % | 55 %lepší než 36 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Tuchořice 21 žáků · 439 69 Tuchořice | 9490–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,5lepší než 68 % | 7,0lepší než 90 % | 42 %lepší než 18 % |
| 83 Základní škola a mateřská škola Ořechov 26 žáků · 687 37 Ořechov | 9484–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,7lepší než 68 % | 9,1lepší než 70 % | 65 %lepší než 51 % |
| 83 Základní škola Eduard 98 žáků · 621 00 Brno | 9477–100 | špička | 86 %lepší než 46 % | 10,9lepší než 68 % | 7,8lepší než 90 % | 100 %lepší než 100 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Milíkov 20 žáků · 739 81 Milíkov | 9490–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 6,7lepší než 90 % | 42 %lepší než 17 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Nemojany 25 žáků · 683 03 Nemojany | 9491–97 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,3lepší než 68 % | 6,2lepší než 90 % | 42 %lepší než 17 % |
| 83 Základní škola AMOS 74 žáků · 792 01 Bruntál | 9477–100 | špička | 100 %lepší než 81 % | 14,8lepší než 68 % | 11,1lepší než 44 % | 93 %lepší než 94 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Drnovice 25 žáků · 763 25 Drnovice | 9484–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,5lepší než 68 % | 9,0lepší než 72 % | 63 %lepší než 47 % |
| 83 Základní škola a mateřská škola, Orel 40 žáků · 538 21 Orel | 9484–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,3lepší než 68 % | 10,3lepší než 55 % | 80 %lepší než 75 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Čejov 48 žáků · 396 01 Čejov | 9485–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 11,2lepší než 43 % | 94 %lepší než 95 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Hosín 25 žáků · 373 41 Hosín | 9486–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,3lepší než 68 % | 7,8lepší než 90 % | 41 %lepší než 16 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola, Nepolisy 60 žáků · 503 63 Nepolisy | 9486–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 10,0lepší než 60 % | 75 %lepší než 67 % |
| 83 Základní škola a Mateřská škola Beňov 30 žáků · 750 02 Beňov | 9491–96 | špička | 100 %lepší než 81 % | 10,0lepší než 68 % | 6,0lepší než 90 % | 40 %lepší než 15 % |
| 83 Základní škola a mateřská škola Makov 12 žáků · 570 01 Makov | 9488–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 12,0lepší než 68 % | 6,0lepší než 90 % | 40 %lepší než 15 % |
| 83 Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna 16 žáků · 391 20 Radenín | 9489–97 | špička | 100 %lepší než 81 % | 5,3lepší než 68 % | 4,0lepší než 90 % | 40 %lepší než 15 % |
| 83 Základní škola Erazim 3 8 žáků · 375 01 Týn nad Vltavou | 9487–98 | špička | 100 %lepší než 81 % | 4,0lepší než 68 % | 4,0lepší než 90 % | 40 %lepší než 15 % |
| 98 Základní škola a mateřská škola Krahulčí 23 žáků · 588 56 Krahulčí | 9381–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 11,5lepší než 68 % | 8,6lepší než 76 % | 58 %lepší než 39 % |
| 98 Základní škola a Mateřská škola Slezské Rudoltice 17 žáků · 793 97 Slezské Rudoltice | 9389–97 | špička | 100 %lepší než 81 % | 8,5lepší než 68 % | 6,7lepší než 90 % | 39 %lepší než 14 % |
| 98 Základní škola a Mateřská škola Lukavice 27 žáků · 789 01 Lukavice | 9383–99 | špička | 100 %lepší než 81 % | 13,5lepší než 68 % | 9,4lepší než 66 % | 68 %lepší než 55 % |
Zdroj: MŠMT – výkonové výkazy škol (stav k 30. září, školní rok 2025/26) a rejstřík škol; výpočet Školní radar.