Odborný obor s maturitou · 68-42-M/01

Bezpečnostně právní činnost – Střední škola technická, Most

Obor Bezpečnostně právní činnost na škole Střední škola technická, Most: v roce 2026 234 přihlášek na 65 míst, přijato 65. Nejnižší výsledek přijatého byl 21…

Přihlášek na místo
3,6
234 přihlášek, 65 míst
Přijato v 1. kole
65
28 % přihlášek
Stačilo bodů (2026)
21ze 100
volné
Průměr přijatých
41bodů
35. percentil

Přijímačky z 9. třídy

Bezpečnostně právní činnost

Přidat do přihlášky

Přijatí v 2026: nejméně 21, v průměru 41, nejvíc 63 bodů ze 100.

Vývoj bodů v čase

Kolik bodů stačilo v 1. kole (body ze 100, čeština + matematika)

0 25 50 75 100 2024 2025 2026 Přihlášek na místo Přihlášek na místo 2024: 3,2 3,2 Přihlášek na místo 2025: 2,7 2,7 Přihlášek na místo 2026: 3,6 3,6 Průměr přijatých 2024: 39,6 Průměr přijatých 2025: 37,1 Průměr přijatých 2026: 40,7 Stačilo (poslední přijatý) 2024: 25 25 Stačilo (poslední přijatý) 2025: 21 21 Stačilo (poslední přijatý) 2026: 21 21
  • Stačilo (poslední přijatý)
  • Průměr přijatých
  • Přihlášek na místo

Body (0–100) jsou součet procent z obou testů děleno dvěma; takto je CERMAT zveřejňuje od nového testu v roce 2024. Starší výsledky (2017–2023) jsou jen po skupinách oborů celé školy; pro tento obor je nelze jednoznačně přiřadit.

Zobrazit tabulku
Rok (1. kolo)Stačilo bodůPrůměr přijatýchMístPřihlášekPřihlášek na místoPercentil posledního přijatéhoPrůměrný percentil uchazečů
2026 21 40,7 65 234 3,6 6,1 29,3
2025 21 37,1 75 201 2,7 6 29,7
2024 25 39,6 75 241 3,2 9,1 27

Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška 2024+ (agregovaná data škol a oborů); 1. kolo.

Rok, koloMístPřihlášek1. volbaPřijatoStačilo bodůPrůměr přijatýchPercentil posledního
2026, 1. kolo 65 234 92 65 21 41 6.
2025, 1. kolo 75 201 91 74 21 37 6.
2024, 1. kolo 75 241 101 75 25 40 9.

Nepřijati v 1. kole 2026: 96 přijato na školu s vyšší prioritou, 70 pro nedostatek míst, 3 nesplnili podmínky.

Body uchazečů a přijatých (2026, 1. kolo)
60–64
4 / 8
55–59
1 / 10
50–54
8 / 19
45–49
7 / 20
40–44
13 / 24
35–39
14 / 27
30–34
10 / 25
25–29
6 / 24
20–24
2 / 29
15–19
0 / 26
10–14
0 / 7

Přijatí / všichni uchazeči s touto přihláškou v pásmu bodů (pásma s méně než 5 lidmi vynechána). Zdroj: CERMAT – anonymizovaná data uchazečů.

Kam se hlásili stejní uchazeči

Obory na jiných školách, které měli uchazeči tohoto oboru na přihlášce také (1. kolo 2026).

  1. Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. – Bezpečnostně právní činnost77
  2. SOŠ energetická a stavební, OA a SZŠ – Bezpečnostně právní činnost33
  3. Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o. – Veřejnosprávní činnost15
  4. Střední odborná škola podnikatelská, s.r.o. – Ekonomika a podnikání14
  5. VOŠ ekon., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ – Praktická sestra13
  6. Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o. – Obchodní akademie11
  7. SPŠ a SOŠ gastronomie a služeb – Kosmetické služby10
  8. TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o. – Bezpečnostně právní činnost10
  9. VOŠ ekon., soc. a zdrav., OA, SPgŠ a SZŠ – Předškolní a mimoškolní pedagogika7
  10. OA a SOŠ generála Františka Fajtla – Veřejnosprávní činnost7

Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška, agregovaná data škol a oborů a anonymizovaná data uchazečů.