Odborný obor s maturitou · 75-31-M/01
Předškolní a mimoškolní pedagogika – Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL
Obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na škole Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL: v roce 2026 18 přihlášek na 36 míst, přijato 5. Nejnižší…
- Přihlášek na místo
- 0,5
- 18 přihlášek, 36 míst
- Přijato v 1. kole
- 5
- 28 % přihlášek
- Stačilo bodů (2026)
- 24ze 100
- volné
- Průměr přijatých
- 38bodů
- 32. percentil
Přijímačky z 9. třídy
Předškolní a mimoškolní pedagogika
Přijatí v 2026: nejméně 24, v průměru 38, nejvíc 58 bodů ze 100.
Kolik bodů stačilo v 1. kole (body ze 100, čeština + matematika)
- Stačilo (poslední přijatý)
- Průměr přijatých
- Přihlášek na místo
Body (0–100) jsou součet procent z obou testů děleno dvěma; takto je CERMAT zveřejňuje od nového testu v roce 2024. Starší výsledky (2017–2023) jsou jen po skupinách oborů celé školy; pro tento obor je nelze jednoznačně přiřadit.
Zobrazit tabulku
| Rok (1. kolo) | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Míst | Přihlášek | Přihlášek na místo | Percentil posledního přijatého | Průměrný percentil uchazečů |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 24 | 38,4 | 36 | 18 | 0,5 | 9,6 | – |
| 2025 | 29 | 41,1 | 46 | 146 | 3,2 | 17,5 | 30,8 |
| 2024 | 33 | 50,4 | 34 | 117 | 3,4 | 19,4 | 32,6 |
Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška 2024+ (agregovaná data škol a oborů); 1. kolo.
| Rok, kolo | Míst | Přihlášek | 1. volba | Přijato | Stačilo bodů | Průměr přijatých | Percentil posledního |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026, 1. kolo | 36 | 18 | 13 | 5 | 24 | 38 | 10. |
| 2026, 2. kolo | 30 | – | – | – | – | – | – |
| 2025, 1. kolo | 46 | 146 | 62 | 46 | 29 | 41 | 18. |
| 2025, 2. kolo | 3 | 2 | 2 | 1 | – | – | – |
| 2024, 1. kolo | 34 | 117 | 61 | 33 | 33 | 50 | 19. |
| 2024, 2. kolo | 15 | – | – | – | – | – | – |
Nepřijati v 1. kole 2026: 1 přijato na školu s vyšší prioritou, 0 pro nedostatek míst, 12 nesplnili podmínky.
Přijatí / všichni uchazeči s touto přihláškou v pásmu bodů (pásma s méně než 5 lidmi vynechána). Zdroj: CERMAT – anonymizovaná data uchazečů.
Kam se hlásili stejní uchazeči
Obory na jiných školách, které měli uchazeči tohoto oboru na přihlášce také (1. kolo 2026).
- Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá – Pedagogické lyceum41
- Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá – Sociální činnost15
- Střední zdravotnická škola, Karviná – Praktická sestra14
- Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá – Kosmetické služby11
- AGEL SZdzrŠ a VOŠ zdravotnická s.r.o. – Praktická sestra9
- PRIGO, střední škola, s.r.o. – Předškolní a mimoškolní pedagogika8
- Akademie ped., soc. a hot. - SOŠ, s.r.o. – Předškolní a mimoškolní pedagogika8
- Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava-Poruba – Předškolní a mimoškolní pedagogika6
- Gymnázium a Obchodní akademie, Orlová – Veřejnosprávní činnost5
- Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá – Kadeřník4
Předškolní a mimoškolní pedagogika v Moravskoslezském kraji – další školy
Kam se dostanu s mými body? Sestavit přihlášku Celý profil školy
Zdroj: CERMAT – jednotná přijímací zkouška, agregovaná data škol a oborů a anonymizovaná data uchazečů.